„Барселона“ се разправи с „Ювентус“ без Роналдо (РЕЗУЛТАТИ)
2

"Манчестър Юнайтед" разгроми "Лайпциг" с хеттрик на Рашфорд

Барселона победи като гост с 2:0 "Ювентус" в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Усман Дембеле (14) и Лионел Меси Лионел Меси (90 - дузпа) се разписаха за каталунците. Така момчетата на Роналд Куман взеха втора победа в групата и се отърсиха от две поредни загуби в Ла Лига - от "Хетафе" и "Реал" (Мадрид).

Лионел Меси изведе каталунците с капитанската лента, но за съжаление срещу него не бе Кристиано Роналдо, който продължава да се бори с коронавируса.

"Ювентус" не успя да отправи точен удар за 90 минути игра, като продължи тежката си серия напоследък. В последните пет мача "бианконерите" стигнаха до само един успех, като в четири от тези двубои, липсваше заразеният Роналдо.

Всъщност макар и да не отправи точен удар, Ювентус отбеляза три гола. С хеттрик се отчете Алваро Мората, но злощастен хеттрик от отменени попадения. И в трите ситуации испанският нападател бе в засада.

От своя страна "Барса" тотално контролираше мача, като пропуските на офанзивното трио, предвождано от Меси, спасиха "Ювентус" от по-неприятна загуба .

"Манчестър Юнайтед" разгроми с 5:0 срещу "Лайпциг" на "Олд Трафорд".

Грийнууд откри резултата в 21-ата минута, а Рашфорд се разписа на два пъти в рамките на 4 минути през втората част. Марсиал от дузпа направи резултата 4:0 преди Рашфорд да оформи хеттрика си в самия край.

"Червените дяволи" са лидер в група Н на Шампионската лига с актив от 6 точки и са в отлична позиция. Германците, които са полуфиналист от миналото издание на турнира, имат 3 точки.