Автогол класира “Лацио“ на четвъртфиналите за Купата

„Лацио“ се класира по много драматичен начин за четвъртфиналите за Купата на Италия, след като се наложи с 2:1 срещу „Парма“ снощи.

Римляните стигнаха до победата, след като в 90-ата минута удар на Ведат Мурики се отклони във вратаря Симоне Коломби и топката влетя в мрежата.

Капитанът Марко Пароло откри резултата за „Лацио“ в 23-ата минута, а „Парма“ изравни след попадение на румънеца Валентин Михаила седем минути преди края.

За място на полуфиналите "орлите" ще спорят с „Аталанта“, а двубоят ще бъде в Бергамо.

Другите три четвъртфинала в турнира противопоставят градските съперници „Интер“ и „Милан“, СПАЛ – „Ювентус“ и носителя на трофея „Наполи“ срещу „Специя“ на Андрей Гълъбинов.