"Астън Вила" продължава без грешка във Висшата лига

"Астън Вила" продължава с фантастичното си представяне във Висшата лига и записа четвърта поредна победа. Рос Баркли вкара гол в 90-ата минута и донесе успеха с 1:0 при гостуването на "Лестър". По този начин "Вила" вече е на второ място в класирането с пълен актив от 12 точки - с една по-малко от водача "Евертън", който обаче е изиграл мач повече.

Мачът бе напълно равностоен и всеки от двата тима имаше отлични шансове да спечели, преди халфът да нанесе решаващия удар.

Така някогашният европейски шампион (1982-ра) е с 4 победи от 4 мача. Преди две седмици "Вила" разби шампиона "Ливърпул" със 7:2.