“Арда“ удари „Ал Насър“в контрола

„Арда“ (Кърджали) победи „Ал Насър“ с 2:1 в контролна среща, играна на базата на националния отбор в Бояна, където тимът от Саудитска Арабия е на подготовка.

Тимът от Кърджали, който преди три дни отпадна в евродебюта си в Лигата на конференциите от „Апоел Беер Шева“, изигра проверката, след като насроченият за днес мач с ЦСКА бе отложен заради евроучастието на двата отбора.

Жуниньо откри резултата в полза на „Арда“ срещу „Ал Насър“ в 52-а минута, а шест минути по-късно Тонислав Йорданов направи 2:0. Бившият играч на „Бенфика“ Талиска отбеляза попадението за „Ал Насър“ пет минути преди края на мача.