Антонио Вутов бележи в Унгария

Отборът на „Мезьокьовешд-Жори“, където играе българинът Антонио Вутов загуби с 1:3 от МОЛ „Фехервар“ в мач от 30-ия кръг на първенството на Унгария.

Бившият футболист на „Ботев“ (Пловдив) и „Левски“ откри резултата в мача още в 13-ата минута, но отборът му допусна тежък обрат и загуби мача. Вутов се разписа отблизо, завършвайки хубава контраатака след пас на Бесирович.

През второто полувреме обаче МОЛ „Фехервар“ направи обрат. Бамгбойе изравни резултата в 59-ата минута, а Дардай даде преднина на гостите в 65-ата минута. Крайното 3:1 оформи Шабо в добавеното време на срещата.

МОЛ „Фехервар“ се намира на 3-ото място с 50 точки. „Мезьокьовешд-Жори“ пък заема 8-ата позиция с 38 точки.