Аматьорският

Аматьорският "Левски" (Крумовград) отстрани "Царско село" за Купата на България

"Левски" (Крумовград) поднесе изненадата в турнира за Купата на България, отстранявайки "Царско село" след победа с 1:0 дошла в продължението на двубоя. Редовните 90 минути завършиха при нулево равенство, а в 111-ата минута Валентин Сливов донесе успеха на домакините.

"Локомотив" (Пловдив) спечели категорично с 4:0 гостуването си на "Родопа" (Смолян). Финалистът от миналата година тотално надигра своя опонент и заслужено продължава напред. Головете за успеха на пловдивчани вкараха Венсан Марсел и Георги Минчев, като 26-годишният нападател реализира хеттрик.

"Арда" победи третодивизионния "Ямбол" с класическото 3:0. Попаденията за гостите от Кърджали реализираха Иван Коконов от дузпа, Спас Делев и Тонислав Йорданов.

"Берое" победи с убедителното 6:0 "Розова долина" (Казанлък). Георги Динков, Серкан Юсеин, Даниел Генов и Умар Камара на два пъти бяха точни за старозагорци.