Снимки

Шампионът „Лудогорец“ записа победа с 3:1 у дома над „Черно море“ и дръпна на върха в класирането с 6 точки. Тимът на Димитър Димитров показа класа през първото полувреме, а след почивката просто доигра мача.

Всичко на практика приключи още преди почивката. Само четвърт час след началото на двубоя разградчани водеха с 2:0 с попаденията на Вандерсон и Марселиньо в 8-ата и в 14-ата минута. Малко след това "моряците" не получиха чиста дузпа за нарушение на Натанаел срещу Аристоте Ндонгала.

Варненци все пак намалиха малко след изтичането на половин час от старта на битката чрез Дани Кики, но още до почивката момчетата на Димитър Димитров си върнаха аванса от две попадения чрез Върджил Мисиджан.