Снимки

Фен клубът на ЦСКА - „Сектор Г”, призова всички привърженици на отбора да посетят предстоящия мач със „Созопол“ за Купата на България. 1/4-финалният двубой от турнира е един от най-важните за „армейците” през сезона, след като отборът на Христо Янев е убедителен лидер в Югозападната „В” група. „Червените” приемат четвъртия във временното класиране на втора дивизия в четвъртък от 17:00 часа.

В ЦСКА се готвят за тежък мач срещу „Созопол“. Отборът от морския град се намира в серия от 11 срещи без загуба, включително и победата с 1:0 над елитния „Ботев“ (Пд) в предишния етап на надпреварата.

Отборът на „Монтана“ пък отиде във Велико Търново, където ще остане до мача си с „Локомотив“ (Горна Оряховица) в друг 1/4-финал. За първата сутрешна тренировка днес на стадиона в Самоводене Емил Велев изведе само футболистите, които не играха с „Берое“ и влезлите като резерви през второто полувреме. Останалите проведоха възстановителна тренировка на стадион „Ивайло”. Утре цялата група ще тренира в Самоводене без останалите в Монтана трайно контузените Иван Михов, Георги Пашов и Александър Киров.