Снимки

Ивелин Попов се появи като резерва за домакинския успех на руския шампион „Спартак“ (Москва) с 2:0 срещу „Арсенал“ (Тула), в чиито редици цял мач игра друг национал - Михаил Александров. Попето влезе в игра в 65-ата минута на мястото на Ананидзе, а головете за домакините вкараха Куинси Промес (20) и Зе Луис (84). Така „Спартак“ записа втора победа от началото на сезона и с 8 точки в актива си заема седма позиция. „Арсенал“ (Тула) е 13-и само с 3 точки.
В първия мач на Георги Миланов през сезона като титуляр ЦСКА (Москва) пък взе ценни 3 точки срещу новака „Тосно“. Столичани се наложиха с 2:1 при визитата си на "Петровский" и вече са 5-и във временното класиране с 9 точки. „Тосно“ допусна четвърто поражение и е малко над зоната на изпадащите.
В Швейцария пък „Лозана“ на Валери Божинов продължава с неубедителното си представяне. Тимът допусна домакинска загуба с 2:3 от „Лугано“ в среща от 4-ия кръг на първенството. Божинов се появи като смяна в 69-ата минута на мястото на Марко Дели, но и той не помогна на отбора си за по-добър резултат. Така „Лозана“ продължава да няма победа на сметката си от началото на сезона и с една спечелена точка се намира на предпоследната 9-а позиция в класирането.