Чиро Имобиле откри резултата за „Лацио“.
СНИМКА ЕПА
ИТАЛИЯ

„Лацио" с четвърта поредна победа

Агенция Монитор - вторник, 14-03-2017 - 16:29

„Лацио“ постигна четвърта поредна победа в италианското първенство, след като надиграха с 3:1 „Торино“ в последния мач от 28-ия кръг. Домакините на “Олимпико” бяха по-добрият тим в мача, но трябваше да треперят почти до края, преди да измъкнат успеха. Те поведоха с гол на Чиро Имобиле в 56-ата минута, но в 73-ата гостите изравниха чрез Макси Лопес при едно от малкото си положения в мача. „Лацио“ обаче показа хъс и не се предаде до края, като в 87-ата минута Балде Кейта отново изведе своя тим напред в резултата, а в добавеното време на мача Фелипе Андерсон реши всичко с трети гол за своя тим.

Така“орлите“ са само на 4 точки от 3-ото място, което дава право на участие в Шампионската лига. “Дали можем да се целим в Шампионската лига? Никога не съм крил това, заяви треньорът им Симоне Индзаги. - Играем мач за мач. В друг сезон можехме в момента да сме втори. „Рома“ и „Наполи“ обаче вървят в страхотно темпо. Зад нас също никой не се предава лесно. В събота срещу „Каляри“ ще сме без Сергей Милинкович-Савич, но смятам, че няма да имаме проблем. Раду получи удар в бедрото, а Де Фрай е с болки в коляното, но вярвам, че и двамата ще са добре до следващия двубой.”