БГНЕС
Успех

Краев герой с два гола за „Мидтиланд“

Агенция Монитор - петък, 13-04-2018 - 16:00

Българският национал Божидар Краев избухна с два гола и класира „Мидтиланд“ за полуфинал в турнира за купата на Дания. Бившият футболист на „Левски“ се появи като резерва в игра в 77-ата мин при гостуването на „Хобро“ в 1/4-финал за трофея. Резултатът в редовното време остана 0:0 и победителят трябваше да се реши след продължения. В 99-ата минута Краев откри, но в 109-ата домакините изравниха чрез Микелсен. Звездният миг на българина обаче дойде в 112-ата минута, когато той отбеляза втория си гол, с който тимът му спечели, минути преди да се стигне до дузпи. Другите полуфиналисти са „Брьондби“, „Силкеборг“ и „Фредериция“.

Тагове:  Божидар-Краев