Владимир Гаджев ликува след гола за „Анортозис“.
Завръщане

Гаджев вкара за сефте от 7 месеца

Агенция Монитор - понеделник, 08-01-2018 - 16:49

Полузащитникът на „Анортозис“ Владимир Гаджев вкара първото си попадение по терените в Кипър. 30-годишният халф се разписа при победата с 3:1 срещу гостуващия АЕК (Ларнака) в мач от 19-ия кръг на шампионата. Гаджев беше точен четвърт час преди края, когато беше изведен сам срещу вратаря Хуан Пабло, преодоля го и реализира от малък ъгъл. За българина това бе 14-о участие в мач на „Анортозис“ в кипърското първенство. Гаджев не беше вкарвал гол в официален мач от седем месеца насам. На 30 април той бе точен за предишния си клуб „Ковънтри“ - при загуба с 1:3 от „Скънторп“. "На полувремето треньорът ни каза да притиснем съперника, за да стигнем до обрат. Не мисля, че съм демонстрирал най-добрата си игра, мога и повече", коментира Гаджев след мача.