Играчите на „Лудогорец“ ще имат сериозна подкрепа в мача с „Хофенхайм“ в четвъртък.
Снимка Sportal.bg
За „Лудогорец“ - „Хофенхайм“

Касите в Разград затварят 20 минути преди мача

Агенция Монитор - вторник, 26-09-2017 - 16:55

„Лудогорец“ направи важно предупреждение за феновете преди мача с „Хофенхайм“ в Лига Европа. Срещата в Разград е в четвъртък от 22:05 часа и е ключова за амбициите на двата тима да излязат извън групата. От клуба информираха, че касите за продажба на билети ще затворят 20 минути преди началото на мача. Това е по изискване на делегата на УЕФА. Заради това от клуба призовават всички фенове, които ще пътуват за Разград от други краища на България, по възможност да пристигнат в града по-рано, за да се снабдят с билети безпрепятствено.

Входни талони могат да бъдат закупени и от клубната база. Касата на тренировъчния център ще работи в четвъртък от 8,30 ч. до 20 ч. В деня на мача билети ще се продават и на гишетата на "Лудогорец Арена". Цените са от 20 до 35 лева, като се очаква стадионът да е почти пълен. В първите мачове от групата „Лудогорец“ направи 1:1 като гост на „Истанбул“, а „Хофенхайм“ падна с 1:2 като домакин на „Брага“.