Ексцесии на трибуните на "Трейс Арена" прекъснаха за малко мача.
Снимка sportal.bg
В първи мач от 1/2-финалите за Купата на България

„Ботев“ (Пд) излъга „Верея“, фенове прекъснаха мача

Агенция Монитор - сряда, 19-04-2017 - 20:58

Отборът на „Ботев“ (Пловдив) направи крачка към финала за Купата на България. "Канарчетата" се наложиха с 1:0 при гостуването си на „Верея“ в първи мач от 1/2-финалите от надпреварата. Победният гол за пловдивчани падна в добавеното време, след като Тодор Неделев реализира от 11-метров наказателен удар.

През втората част двубоят бе прекратен за няколко минути, тъй като недоволни от решенията на главния съдия феновете на „Ботев“ счупиха предпазната ограда и тръгнаха да нахлуват на терена.

Ревъншът е другата сряда. Както е ясно вчера "Лугодорец" си осигури участие на финала след 4:0 над аматьорския "Литекс".