Чочев (вляво) успя да се разпише във вратата на "Юве".
Снимка БГНЕС

Чочев вкара на „Юве“ при тежка загуба на „Палермо“

Агенция Монитор - събота, 18-02-2017 - 11:23

„Ювентус“ разби „Палермо“ с 4:1 като домакин в първи мач от 25-ия кръг на Серия А и увеличи преднината си на върха на класирането на 10 точки. Българският национал Ивайло Чочев бе титуляр за гостите, като дори успя да се разпише във вратата на шампионите, но попадението му в 90-ата минута бе почетно. Преди това Клаудио Маркизио и Пауло Дибала бяха дали преднина от 2 гола на „бианконерите“ преди почивката, а Гонзало Игуаин и отново Дибала покачиха на 4:0. Това бе 21-ва победа за „Ювентус“ от началото на сезона, като тимът на Масимилиано Алегри вече води с 10 точки пред втория „Рома“, който приема „Торино“ в този кръг. „Палермо“ е на 18-а позиция с едва 14 точки в актива си, като е на цели 8 от спасителната линия.