БГНЕС

ЦСКА-София преодоля „Черно море” с минимален резултат

Агенция Монитор - събота, 13-05-2017 - 19:22

Футболистите на ЦСКА-София взеха преднина в битката с Левски за второто място в Първа лига, след като победиха „Черно море” с 1:0 като гост в мач от шестия плейофен кръг. След нулево равенство в първото полувреме, развръзката в двубоя дойде в рамките на няколко минути в края на втората част. В 78-та минута Стефан Станчев от състава на „моряците“ получи втори жълт картон и бе изгонен, а само три минути по-късно централният нападател на гостите Каранга отбеляза единственото попадение в двубоя. По този начин „червените“ вече имат три точки преднина на втората позиция пред Левски, докато Черно море заема пета позиция с 46 точки.