Снимка sportal.bg

ЦСКА-София се върна на победния път, вкара 5 на „Верея“

Агенция Монитор - събота, 14-04-2018 - 19:11

ЦСКА-София победи „Верея“ с 5:1 в мач от 29-ия кръг на Първа лига. Домакините поведоха с гол на Роланд Алберг в 17-ата минута, а до края на първата част Божидар Чорбаджийски вкара още две попадения. В 52-ата минута Алберг се разписа още веднъж. Шемлал върна едно попадение за старозагорския тим в 83-ата, но в самия край на мача Станислав Манолев оформи крайното 5:1.

В 11-ката на червените липсваха много от основните им футболисти. Аут поради контузии и наказания бяха Фернандо Каранга, Кирил Десподов, Едвин Джеси и Хеан Бланко. На пейката останаха Николай Бодуров и Александър Барт, което наложи партньор на Чорбаджийски да е Александър Дюлгеров.

След изтърпени наказания сред титулярите пък се завърнаха Станислав Манолев и Жеферсон.