Хичо бележи от дузпа срещу „Ростов“.

Хичо вкара първия гол за сезона в Русия

Агенция Монитор - неделя, 16-07-2017 - 16:10

Полузащитникът на „Урал“ Николай Димитров вкара първия гол за новия сезон в Русия. Хичо се разписа от дузпа при равенството 1:1 с „Ростов“ в откриващия мач. Българският халф изигра пълни 90 минути и беше сред най-активните в редиците на домакините. Друг наш национал - Георги Миланов, не се появи в игра за ЦСКА (Москва) в първия кръг от новия сезон в руското първенство. Той беше в групата на "армейците", но остана на резервната скамейка при победата над „Анжи“ с 3:1.

Новият треньор на „Зенит“ Роберто Манчини пък дебютира с победа в руското първенство. При гостуването на новака СКА-Хабаровск грандът от Санкт Петербург се наложи с 2:0. Резултата откри резервата Далер Кузяев в 52-рата минута, а в 81-вата Александър Кокорин наказа грешка в защитата на домакините и сложи точка на спора.